Trzeci wyjazd sportowy młodzieży
15 lutego 2026
W ramach zadania „Miejsca młodych w akcji” – aktywności fizyczne dla młodzieży, w dniu 6 lutego br. odbył się wyjazd 20 młodych osób z klubu młodzieżowego „Akademia Młodzieżowych Możliwości” do Escape Roomu „Wyjście Awaryjne” w Bydgoszczy.
Uczestnicy zostali podzieleni na mniejsze grupy i wzięli udział w rozgrywkach w czterech tematycznych pokojach zagadek:
Był to miło i aktywnie spędzony czas, podczas którego młodzież wykazała się współpracą, logicznym myśleniem i dużym zaangażowaniem. Wszyscy uczestnicy świetnie się bawili, a wyjazd sprzyjał integracji grupy oraz rozwijaniu kompetencji społecznych. 
Po zakończeniu gry w Escape Roomie uczestnicy udali się na wspólny obiad do restauracji 
,który był okazją do dalszej integracji oraz podsumowania wrażeń z wyjazdu. 






